×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

 

راه اندازی سامانه یکپارچه ثبت تصاویر پزشکی (PACS):

آدرس: temp.pacs.sbmu.ac.ir

 

سامانه یکپارچه ثبت تصاویر پزشکی در راستای تکمیل پرونده الکترونیک بیمار و به منظور ایجاد امکان گزارش نویسی فوق تخصصی بدون محدودیت جغرافیایی ایجاد شده است.

توسعه و استقرار نسل هشتم سامانه مدیریت هوشمند سلامت (HIM)

آدرس: him.sbmu.ac.ir

 

سامانه مدیریت هوشمند سلامت (HIM)  به عنوان تنها سامانه تجمیعی مدیریتی در حوزه سلامت در کشور ، اطلاعات بالغ بر 20 سامانه مختلف را تجمیع و در قالب شاخص­ها و داشبوردهای متنوع اطلاعات جامعی را در کلیه سطوح ارائه  می­ دهد.

راه اندازی سامانه ثبت بیماریها

آدرسdisreg.sbmu.ac.ir

 

سامانه هوشمند جمع‏آوری اطلاعات بیماری­ها، جهت ثبت اطلاعات 54 نوع بیماری توسعه یافته و منجر به توسعه یک دیتابیس اطلاعاتی غنی جهت امور پژوهشی درمانی شده است.

راه اندازی سامانه بایوبانک

آدرس:  Biobank.sbmu.ac.ir

 

سامانه بایوبانک با هدف تامین بستر مناسب جهت ثبت اطلاعات اولیه، محل نگهداری و ذخیره سازی داده های بیولوژیکی و مولکولی فراهم گردیده است.

راه اندازی سامانه یکپارچه نوبت دهی الکترونیک

آدرس: Nobat.sbmu.ac.ir

سامانه یکپارچه نوبت دهی الکترونیک با هدف اخذ نوبت الکترونیکی از بیمارستان­های تحت پوشش دانشگاه بر اساس فیلتر هایی همچون انتخاب پزشک، انتخاب بیمارستان، یا انتخاب نوع تخصص برای مراجعین فراهم شده است.

راه اندازی سامانه یکپارچه جوابدهی آنلاین آزمایشگاهی

سامانه یکپارچه جوابدهی آنلاین آزمایشگاهی در راستای کاهش مراجعات بیماران به بیمارستانها و افزایش رضایتمندی ایشان و حذف کاغذ ، امکان مشاهده نتایج آزمایش­ها و گزارش پزشکان بصورت الکترونیکی فراهم گردیده است.

تغییر نسل سامانه یکپارچه مدیریت اطلاعات بیمارستانی (HIS)

بروزرسانی سامانه یکپارچه مدیریت اطلاعات بیمارستانی (HIS) به عنوان یک سامانه حیاتی در حوزه سلامت و با هدف توسعه بکارگیری سامانه در فرایندهای مختلف و پیچیده تر انجام شده است

تغییر نسل راه اندازی سامانه یکپارچه مکاتبات اداری

آدرس:   Office.sbmu.ac.ir 

 

جهت رفع مشکلات ، استفاده از تکنولوژی های جدید، افزایش کارائی، برقراری ارتباط مثمر ثمر و تعاملی و نیز  بهره برداری از تمامی قابلیت های نسخه شماره 5،  نرم افزار اتوماسیون اداری تغییر نسل نرم افزار اتوماسیون اداری صورت پذیرفت .

راه اندازی سامانه یکپارچه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک

 

پیرو ابلاغ قانون نسخه الکترونیک و با هدف حفظ یکپارچگی اطلاعات و ایجاد بستری مناسب جهت استفاده از پلتفرم های مختلف، سامانه یکپارچه نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک ایجاد شده است

استقرار  پورتال جدید دانشگاه و راه اندازی پورتال انگلیسی

آدرس: portal.sbmu.ac.ir

 

پورتال جدید دانشگاه با هدف رفع مشکلات  امنیتی،  رفع مشکلات ساختاری و به منظور بهبود ارتباط با مخاطبان و اطلاع رسانی مثمر ثمر و استفاده از تکنولوژی های جدید  استقرار یافت.

راه اندازی سامانه امور آموزشی هم آوا

آدرس: https://medical.sbmu.ac.ir

 

تنوع نیازهای دانشگاه در حوزه آموزشی و تعدد فرایندهای حوزه معاونت آموزش دانشگاه منجر به تغییر نسل سامانه آموزشی دانشگاه و استقرار سامانه هم­آوا شد.

راه اندازی سامانه یکپارچه تغذیه مراکز تابعه دانشگاه

 

 

توسعه و استقرار سامانه ویدیو کنفرانس

آدرس: note.sbmu.ac.ir

 

با هدف برگزاری جلسات، دوره های آموزشی وبینارهای آنلاین این سامانه توسط کارشناسان این مدیریت توسعه و استقرار یافت.

توسعه و استقرار سامانه یکپارچه درگاه پرداخت و بررسی پرداخت های دانشگاه

آدرس: pay.sbmu.ac.ir

 

با توجه به تنوع درگاه­های پرداختی و مشکلات و چالش های موجود در اتصال سامانه­های متعدد به درگاه­های پرداخت متنوع، به منظور کاهش چالش ها و مشکلات مربوطه و رصد هرچه بهتر تراکنشهای مالی و پرداختی، این سامانه توسط کارشناسان این دانشگاه توسعه و استقرار یافت.

تولید و راه اندازی سامانه ثبت خطاهای درمانی

آدرس: neverevent.sbmu.ac.ir

 

سامانه ثبت خطاهای درمانی با هدف ایجاد ابزاری هوشمند  جهت بررسی و تحلیل خطاهای 28 گانه پزشکی به منظور ایجاد راهکار و بر نامه ریزی جهت جلوگیری از تکرار آنها ایجاد شده است.

تولید و راه اندازی سامانه ثبت خطاهای دارویی

آدرس: https://med-errors.sbmu.ac.ir

 

بررسی و رصد تمامی خطا های دارویی ثبت شده دربیمارستان ها

راه اندازی سامانه نظارت و بازرسی مراکز درمانی

آدرس: nezarat.sbmu.ac.ir

 

سامانه نظارت و بازرسی در راستای الکترونیکی شدن فرایندهای مرتبط با انجام بازرسی ها ، نظارت و پایش عملکرد مراکز پزشکی ، آموزشی و درمانی ، بیمارستان ها ، مراکز جراحی محدود ،درمانگاهها، مطب ها، دفاتر کار و سایر موسسات پزشکی استقرار یافت.

تولید و راه اندازی سامانه واکسیناسیون در منزل

آدرس: salamat.gov.ir

 

این سامانه به منظور تعیین زمان و نوبت تزریق واکسن کووید-۱۹ براساس سند ملی واکسیناسیون برای گروه های سنی اولویتدار راه اندازی گردید.

راه اندازی سامانه حامیان بهشتی (خیرین)

آدرس: donation.sbmu.ac.ir

سامانه حامیان بهشتی (خیرین) جهت ایجاد بستر مناسب به منظور جذب کمکهای خیرین، امکان مدیریت کمکهای نقدی/غیرنقدی دریافت شده و بانک واحد از نیازمندی های دانشگاه فراهم گردید.

راه اندازی سامانه یکپارچه تجهیزات پزشکی

آدرس:mome.sbmu.ac.ir

 

سامانه یکپارچه تجهیزات پزشکی با هدف مدیریت و نظارت بر تجهیزات سرمایه ای و افزایش کارایی و بهره وری استقرار یافت.

راه اندازی سامانه عملکرد اعضای هیات علمی (ساعی)

آدرس: https://saee.sbmu.ac.ir

 

سامانه ساعی به منظور ارتقا سطح عملکرد اعضای هیأت علمی دانشگاه و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به ایشان، راه اندازی گردید.

تولید و راه اندازی سامانه المپیاد ورزشی دانشجویان

سامانه المپیاد ورزشی دانشجویان با هدف برگزاری آنلاین مسابقات ورزشی درون دانشگاهی و بین دانشگاهی سامانه المپیاد ورزشی دانشجویان توسط کارشناسان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه استقرار یافت؛

راه اندازی سامانه آرشیو شیدنگار

 

سامانه آرشیو شیدنگار با هدف فراهم نمودن بستری امن جهت ایجاد بانک های اطلاعاتی از داده­های چندرسانه­ای دانشگاه با قابلیت هایی چون دسته بندی , جستجو , طبقه بندی و ... استقرار یافت.

راه اندازی سامانه نظرسنجی و انتخابات شورای صنفی دانشجویان

 

 

راه اندازی سامانه مدیریت امور رفاهی- سامانه ثبت نام بیمه تکمیلی

آدرس : https://insurance.sbmu.ac.ir

 

از طریق این سامانه عملیات مرتبط با تعریف قرارداد جاری بیمه تکمیلی دانشگاه و همچنین ثبت الکترونیکی درخواست بیمه های تکمیلی پرسنل و افراد تحت تکفل آنها میسر میباشد.

راه اندازی سامانه یکپارچه افکارسنجی

آدرس: http://feedback.pr.sbmu.ac.ir

 

سامانه یکپارچه افکارسنجی در راستای اخذ نظرات اربابان رجوع در واحدهای تابعه به منظور ارتقاء کیفیت سطح ارائه خدمات توسط کارشناسان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه استقرار یافت.

راه اندازی سامانه ارباب رجوع معاونت درمان

سامانه ارباب رجوع معاونت درمان جهت ساماندهی به فرایندهای دستی و کاهش مراجعات افراد استقرار یافته است

تولید و راه اندازی سامانه دریافت الکترونیک مدارک استخدامی و گزینشی

به منظور کاهش مراجعات به واحد مدیریت هسته گزینش دانشگاه جهت انجام فرایند گزینش ، صرفه جویی در وقت و تسریع در امور و همچنین مکانیزه کردن فرایند مربوطه، این سامانه توسط کارشناسان مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه توسعه و استقرار یافت.

راه اندازی سامانه تیکت در ستاد و مراکز تابعه

آدرس: helpdesk.sbmu.ac.ir

به منظور ارتقاء راندمان کاری پرسنل، اولویت دهی به کارهای دریافتی، بررسی مدت زمان انجام کارها، توزیع مناسب کارها بین پرسنل و افزایش رضایتمندی در میان اربابان رجوع سامانه تیکت در ستاد دانشگاه و مراکز تابعه استقرار یافت.  ارجاع تیکت‌ها به یک واحد خاص، ثبت پاسخ‌های از پیش تعریف شده به سؤالات متداول، ایجاد پایگاه دانش و گزارش‌گیری و ارسال اطلاع‌رسانی خودکار برخی از قابلیت های این سامانه می باشد.

استقرار سامانه جدید پایش سلامت دانشجویان

با توجه به لزوم پایش سلامت روان و طرح غربالگری دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی، به منظور مکانیزه کردن این امر سهولت ثبت اطلاعات، حذف فرم های کاغذی، سهولت در گزارشگیری و رصد وضعیت دانشجویان زیرساخت مربوطه توسعه و استقرار یافت.

 

 

تنظیمات قالب