×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1403/02/24 - 08:43
  • بازدید : 61
  • تعداد بازدیدکننده : 57
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

پنجمین جشنواره دانشگاه بهره‌ور

جلسه داوری پنجمین جشنواره دانشگاه بهره‌ور که در تاریخ  1403/02/22 با محوریت فناوری اطلاعات در سالن امام علی (ع) دانشگاه در ساعت 15:30 برگزار گردید.

جلسه با سخنرانی جناب آقای دکتر دهنوی معاون فنی و عضو کارگروه مدیریت بهره وری دانشگاه آغاز گردید و ایشان ضمن خیر مقدم به مسئولین،داوران، کارشناسان فناوری اطلاعات دانشگاه و مراکز تابعه شرح مختصری از اهداف، نحوه برگزاری و اهمیت تحول دیجیتال در دانشگاه پرداختند .سپس جناب آقای دکتر غلامزاده دبیر کارگروه مدیریت بهره وری دانشگاه نیز ضمن خوشامد گویی و معرفی داوران ودرخصوص نحوه  داوری کمیته های تخصصی مطالبی ارائه نمودند.

جناب آقای مهندس اعتمادی مدیر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات و رئیس کمیته فناوری اطلاعات کارگروه مدیریت بهره وری دانشگاه با بیان اهمیت بهره وری در حوزه فناوری اطلاعات پرداختند و اظهار داشتند از مطالبات همیشگی مقام معظم رهبری در تمامی زمینه ها بوده و در این خصوص تاکید ویژه داشته اند.ایشان همچنین استفاده از دیتا ها و آنالیز صحیح دیتا را گامی مهم در جهت تصمیم سازی بیان نمودند. درخصوص سامانه HIM دانشگاه توضیحاتی ارائه نمودند مبنی بر ارتقاء سرعت سامانه و کثرت گزارشات و نیز خروجی های استاندارد سامانه و افزایش امنیت سامانه مطابق با استاندارد افتا.

ایشان همچنین درخصوص قابلیت چند زبانه شدن سامانه جهت بازاریابی در سایر کشور ها تاکید نمودند و گزارشی از نصب و فروش سامانه در چند دانشگاه ارائه دادند.در چهار دانشگاه HIM نصب شده است و در حال بررسی دیتاها می باشد و هفت دانشگاه در نوبت نصب هستند. در ادامه نمایندگان بیمارستان های طرفه، طالقانی، 15 خرداد و لقمان حکیم درخصوص فعالیت ها و پروژه های انجام شده در مراکز خود به ارائه گزارش پرداختند. داوران سوالات و مباحث خویش را بیان نمودند.مقرر شد در روز پایانی جشنواره از طرح های برتر تجلیل بعمل آید.

 

داوران جشنواره

جناب آقای دکتر مهدی یوسف زاده

مدیر پروژه سلامت الکترونیکی شورای اجرائی فناوری اطلاعات ریاست جمهوری

جناب آقای دکتر عباس نجاری

معاون اجرائی مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی

جناب آقای مهندس محمود رضا اعتمادی

مدیر آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات و رئیس کمیته فناوری اطلاعات کارگروه مدیریت بهره وری دانشگاه

سرکارخانم مهندس حمیده السادات علوی

رئیس اداره نرم‌افزار و پرتال دانشگاه

  • گروه خبری :
  • گروه خبری : 142334
کلمات کلیدی

تصاویر

تنظیمات قالب