چاپ        ارسال به دوست

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه:

برگزاری اولین جلسه کارگروه بهینه سازی پرتال

اولین جلسه کارگروه بهینه سازی پرتال دانشگاه با حضور آقای جانبازی سرپرست مدیریت آمار و فناوری اطلاعات ، آقای دکتر صفری مشاور اجرایی معاونت تحقیقات و فناوری، خانم جبار سرپرست اداره فناوری اطلاعات، نمایندگان کارگروه پرتال معاونتهای تابعه ، نمایندگان روابط عمومی دانشگاه و کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه در تاریخ 97/4/6 در مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه ضمن اشاره به برخی از مشکلات موجود در پرتال اصلی دانشگاه بر این مسئله تاکید شد که دسترسی به لینکهای پرکاربرد و مهم به شکل آسانتر ی در دسترس کاربران قرار گیرد تا از سردرگمی کاربران جلوگیری شود.

همچنین  پیشنهاد گردید که اطلاع رسانی در پرتال دانشگاه بیشتر جنبه علمی و آکادمیک داشته باشد و جذابیتهای لازم جهت استفاده مخاطبین و کاربران در این خصوص در نظر گرفته شود.

در ادامه مطرح شد  که در طرح جدید پوسته پرتال دانشگاه سعی در برطرف نمودن کاستیهای موجود شده است. همچنین در خصوص طراحی پوسته پرتال انگلیسی در طرح جدید تاکید شد که طراحی مطابق با استانداردهای بین المللی انجام شده و از درج موارد غیر ضروری در پرتال انگلیسی اجتناب گردد.

در ادامه به ضرورت ارتقاء و افزایش سطح دانش مسئولین پرتال مراکز اشاره شد و به لزوم برگزاری کلاسهای آموزشی و بازآموزی در زمینه طراحی وب تاکید شد.

همچنین اشاره شد که به منظور بهبود شاخصهای وبومتریک نشر الکترونیک اسناد علمی و آکادمیک در سطح وسیعتری انجام شود .


١٥:١٣ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٨٥٢    /    تعداد نمایش : ٢٥٨٣خروج
 
طراحی شده توسط ICT Department